Budimex Mobility – Partnerem Merytorycznym Kongresu Nowej Mobilności 2023

Budimex Mobility – Partnerem Merytorycznym Kongresu Nowej Mobilności 2023

Budimex Mobility – Partnerem Merytorycznym Kongresu Nowej Mobilności 2023

2023-08-31

Budimex Mobility oficjalnym Partnerem Merytorycznym największego wydarzenia branży elektromobilności w regionie CEE. W dniach 26-28.09 (wtorek-czwartek) będziemy uczestniczyć w Kongresie Nowej Mobilności 2023, który odbędzie się w hali EXPO Łódź. Oto kilka kluczowych informacji na temat wydarzenia:

Kongres Nowej Mobilności 2023 będzie czwartą edycją najważniejszej konferencji i największych targów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poświęconych rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych. Liderzy, praktycy i eksperci zielonej transformacji, działający na rzecz zerowej emisji i dekarbonizacji sektora transportu, spotkają się na najszybciej rozwijającym się wydarzeniu branży e-mobility w okresie pełnym wyzwań.

Społeczność KNM 2023

KNM 2023 kierowane jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. Wydarzenie połączy producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów i dostawców usług w obszarze ładowania, firmy technologiczne, floty i przedsiębiorstwa transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność. Biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w kongresie uczestniczyć będą także firmy z wielu innych branż i sektorów, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Kongres, jak co roku zaszczycą także swoją obecnością wysocy rangą politycy, unijni i krajowi decydenci, przedstawiciele administracji centralnej i lokalnej, w tym włodarze miast, dyplomaci, liderzy opinii, liczące się think tanki, świat nauki oraz interesariusze rynku z całego CEE, aktywni w obszarze zeroemisyjnych technologii. KNM odbędzie się w dwujęzycznej formule, gromadząc licznych decydentów z Europy i świata oraz interesariuszy C-Level.

Konferencja KNM 2023

KNM to dzisiaj najważniejsze środkowoeuropejskie forum liderów zrównoważonej mobilności. Od 2019 kongres stanowi wyjątkowe miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i idei dla kluczowych interesariuszy sektora zeroemisyjnych technologii w transporcie z całej Europy. Wydarzenie wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw. Z roku na rok dialog branżowy w ramach KNM wchodzi na wyższy poziom merytoryczny, a większość uczestników jest zawodowo związana z rynkiem nowej mobilności. Tematyka konferencji w tym roku obejmie kluczowe zagadnienia i wyzwania stojące przed branżą zrównoważonego transportu w Europie.

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Spodziewamy się 400 mówców i debatujących, planujemy zrealizować 250 punktów programu oraz gościć 1500 uczestników. Odbędzie się także wiele wydarzeń towarzyszących.

EXPO KNM 2023

W ramach tegorocznej edycji KNM organizowane są także największe w regionie targi zeroemisyjnych technologii w transporcie, skierowane do dostawców i odbiorców rozwiązań z obszaru e-mobility z całej Europy. Będzie to pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w regionie CEE. Tegoroczna edycja EXPO potwierdzi międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Państwa CEE są chłonnym rynkiem, a nasze targi będą bramą do regionu, łączącą podmioty w łańcuchu wartości.

Targi będą towarzyszyły całemu kongresowi, obejmą 3 strefy wewnętrzne i zewnętrzne, zbudowane na powierzchni 13 tys. mkw. Spodziewamy się 200 wystawców z regionu i 2000 odwiedzających. Formuła umożliwi premiery, pokazy, testy i networking. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajduje się na stronie: https://kongresnowejmobilnosci.pl/.

Link został skopiowany do schowka...