Szczecin miastem przyjaznym elektromobilności – odkryj nową stację szybkiego ładowania DC Budimex Mobility!

Szczecin miastem przyjaznym elektromobilności – odkryj nową stację szybkiego ładowania DC Budimex Mobility!

Szczecin miastem przyjaznym elektromobilności – odkryj nową stację szybkiego ładowania DC Budimex Mobility!

2023-10-26

Z nieskrywaną radością ogłaszamy otwarcie nowej stacji szybkiego ładowania DC w Szczecinie. Dzięki tej inwestycji, mieszkańcy oraz odwiedzający to (prawie) nadmorskie miasto zyskują dostęp do ponad 30 punktów ładowania w ramach sieci Budimex Mobility.

Lokalizacja i dostępność

Nowa stacja szybkiego ładowania DC, oznaczona jako Budimex Mobility SZC-001, znajduje się pod adresem ul. Chopina 6, 71-450 Szczecin. To strategiczna lokalizacja, umożliwiająca łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób podróżujących. Nowa ogólnodostępna ładowarka DC jest wyposażona w sloty do szybkiego ładowania CCS i CHAdeMO. Dostępne jest również złącze AC Typu 2. Stacja przeznaczona jest do ładowania 2 aut jednocześnie.

Korzystając z interaktywnej mapy dostępnej na stronie Budimex Mobility oraz w aplikacji mobilnej Elocity, użytkownicy z łatwością zlokalizują stację.

Jak skorzystać ze stacji ładowania?

Wystarczy pobrać aplikację mobilną Elocity, gdzie znajduje się mapa z wszystkimi dostępnymi punktami ładowania oraz wszelkie niezbędne informacje. Proces jest prosty i intuicyjny, a aplikacja ułatwia zarządzanie ładowaniem i dokonywanie płatności. Łatwa nawigacja oraz bezproblemowa płatność sprawiają, że całość staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Dodatkowo, stacje są przystosowane do użytku osób korzystających z kont i kart RFID, co jeszcze bardziej ułatwia proces ładowania.

Budimex Mobility – Przyspieszamy rozwój elektromobilności w Szczecinie

Budimex Mobility to nie tylko operator stacji ładowania, ale także aktywny uczestnik w rozwoju elektromobilności w Polsce. Otwarcie nowej stacji w Szczecinie to kolejny krok w kierunku budowy zrównoważonej przyszłości i promowania ekologicznych środków transportu. Stale rozwijamy naszą infrastrukturę, aby dostarczać kierowcom najlepsze rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych.

Plany rozwoju

Budimex Mobility, będąc częścią Grupy Budimex, od lutego jest właścicielem infrastruktury ładującej elektryki, którą w Szczecinie nabył od firmy Enea Operator. Spółka ma ambitne plany rozwoju swojej sieci ładowania, planując oddać do użytku 160 stacji ładowania samochodów elektrycznych do końca 2023 roku. W Szczecinie docelowo ma powstać 36 stacji.

Inwestycje w infrastrukturę – wywiad z Adamem Skwarskim

Odpowiedzi na wiele ciekawych pytań, a także informacji dotyczących rozwoju elektromobilności w Polsce oraz planów Budimeksu w tym obszarze możecie usłyszeć w najnowszym wywiadzie dla MyCompany Polska.

“By rynek się rozwijał, a elektromobilność w Polsce rosła w siłę, najpierw powinna powstać odpowiednia infrastruktura. Ludzie kupując samochody elektryczne, nie chcą martwić się o to, czy wystarczy im baterii na dojechanie do celu” – mówi Adam Skwarski, członek zarządu Budimex Mobility.

Zapraszamy do korzystania!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców i sympatyków pojazdów EV do korzystania z nowej stacji ładowania Budimex Mobility w Szczecinie. Dzięki niej podróżowanie staje się nie tylko ekologiczne, ale również wyjątkowo komfortowe. Dołącz do rewolucji elektromobilności z Budimex Mobility i ciesz się nowoczesnym, szybkim oraz niskoemisyjnym sposobem podróżowania po mieście!

#Elektromobilność #ŁadowaniePojazdówElektrycznych #BudimexMobility #Szczecin

Link został skopiowany do schowka...