Budimex Mobility – Nowa szata graficzna dla  ładowarek zakupionych od Enea Operator ! 

Budimex Mobility – Nowa szata graficzna dla ładowarek zakupionych od Enea Operator ! 

Budimex Mobility – Nowa szata graficzna dla  ładowarek zakupionych od Enea Operator ! 

2023-04-29

Miło nam poinformować, że w tym tygodniu zakończymy oklejanie nową szatą graficzną stacji ładowania samochodów elektrycznych zakupionych przez nas od firmy Enea Operator w Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim. Z uwagi na panujące różne obostrzenia dotyczące ładu przestrzennego w poszczególnych miastach, mogą Państwo spotkać kilka wariantów kolorystycznych stacji.

Równolegle w czasie, prowadzone są przez dostawców urządzeń oraz naszego partnera i dostawcy oprogramowania, Elocity działania konfigurowania oprogramowania stacji.

Dla mieszkańców Bydgoszczy mamy dobrą wiadomość – już w kwietniu rozpoczęły się odbiory techniczne prowadzone przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). W pozostałych miastach tj. Szczecinie, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim odbiory zaplanowane są na maj i czerwiec. Po pozytywnej opinii UDT nasze stacje będą udostępnione dla użytkowników, co oczywiście potwierdzimy.

Mamy nadzieję, że nowy wizerunek stacji przypadnie Państwu do gustu oraz że podzielą się Państwo z nami opinią na temat pierwszych wrażeń z ładowania poprzez zakładkę kontakt.

Link został skopiowany do schowka...